Profile Picture
  • United States
  • English

About

Jesteś na wakacjach lub chcesz dobrze zjeść w jakimś mieście? Sprawdź naszego bloga i przeczytaj czy restauracja którą chcesz wybrać jest odpowiednia dla Ciebie, Twojego żołądka i szerokości Twojego portfela!

Przez żołądek do serca to strona o tematyce kulinarnej przez dwójkę osób zakochanych w jedzeniu, którzy chcą odwiedzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim pewnie krótkim, ale wartościowym życiu. Na naszym blogu przeczytasz autorskie opinie na temat dań zamówionych przez nas w lokalach w Małopolsce, Polsce i za “granico”. Najcięższym etapem jedzenia poza domem jest wybranie restauracji, a zamawiając jedzenie nie warto trzymać węża w kieszeni. Bierzemy pod lupę nie tylko kuchnię tradycyjną, polską, ważna dla nas jest każda bardziej czy mniej popularna knajpa, którą możecie znaleźć w Internetach. Jemy w restauracjach i je recenzujemy po to, abyście nie musieli zawieść się zamawiając dania. Nieraz zdarza się, że opinie opublikowane w Internecie są nieprawdziwe i wykupione. Nasze wpisy są w 110% autorskie, nie „sprzedajemy” recenzji.

Pst… Masz swoją restaurację, która jeszcze nie znalazła się na naszej stronie? Napisz do nas maila lub skontaktuj się przez formularz na stronie. Przyjdziemy do Ciebie kiedy tylko będziemy mieć czas i pusty żołądek!

Oprócz wpisów tego typu, praktykujemy także artykuły o częstych zagwostkach polskich użytkowników internetu. Wśród wielu, znajdziesz tu wpisy takie jak: jak układać sztućce po posiłku jak również nasze luźne propozycje z czym jeść lub jak podawać popularne przekąski. Masz wizję dotyczącą artykułu, który mógłby widnieć na blogu przez żołądek do serca? Napisz do nas!

Odwiedź naszego bloga kulinarnego i przekonaj się że warto go śledzić!