Profile Picture
  • United States
  • English

About

Chociaż ten film powstał kanonicznie w Halloween zabija, kiedy zawierał jajko wielkanocne trzech słynnych przeklętych masek z Halloween III – zielonej wiedźmy, czaszki i latarni z dyni – trzeci film kontynuacji w niczym nie będzie przypominał oryginału. W Halloween Finał CDA wystąpią Michael Myers i Laurie Strode, którzy przetrwają ostatnią bitwę, tym razem nie wspominając o żadnych czarach. John Carpenter to legenda w świecie muzyki do horrorów, tworząca kompozycje do filmów z lektorem takich jak Christine, The Fog, a przede wszystkim do serii Halloween. Carpenter ma podziękować za niezapomnianą, nawiedzoną piosenkę przewodnią Michaela Myersa, który użyczył swojej muzycznej wiedzy do pierwszych trzech filmów z sagi i wreszcie powrócił do serii z kontynuacją w 2018 roku. Po dostarczeniu tych znanych melodii do Halloween i Halloween zabija, Carpenter powróci jako kompozytor do Halloween Finał Vider. Będzie tworzył razem ze swoim synem Codym Carpenterem, będąc jednocześnie jednym z producentów wykonawczych filmu zalukaj, tak jak w przypadku dwóch pierwszych.

Kiedy nowy film Halloween miał swoją premierę w 2018 roku, wymazał kanoniczność każdego poprzedniego filmu i pojawił się dekady po filmie z 1978 roku. Ale nowa trylogia filmowa z pewnością przywróci swoje korzenie między powrotem Laurie Strode, słynnej kompozycji Johna Carpentera, a mnóstwem retrospekcji.

Gdzie obejrzeć Halloween Finał z lektorem nie różni się, zaczynając od zwiastuna. W niewiele ponad minutę zwiastun podąża za ciężkim oddechem osoby budzącej się przez dom Myersów i do sypialni Judith, w ten sam sposób, w jaki zaczyna się Halloween w 1978 roku. Następnie – do słynnej piosenki przewodniej Carpentera – odbija się w tę i z powrotem między scenami z nowego filmu i nagraniami z poprzednich filmów, w których Laurie i Michael walczą z nim, zanim kończy się dzisiejszym Laurie dźgającym Michaela, podobnie jak kilka razy. zanim.