Profile Picture
  • United States
  • English

About

آنتالیا جزو سریعترین شهر ترکیه شناخته می شود که در طول چند دهه اخیر ترقی های چشمگیری را داشته است و توریست و توریست زیادی از سراسر نقاط دانشمند برای دید سواحل بی نظیر و نزاکت جالب ترکیه ای و ریشه دار آن به این شهر سفر می کنند، همین موارد باعث شده است که آنتالیا به چهارمین شهر پربازدید دانشمند تبدیل شود.

اگر مسافر تور آنتالیاهستید مهمه بدونید که در این مقصد شماری مسجد، کلیسا، کاروانسرا، حمام ترکی و بناهای تاریخی هستی دارد. کالیچی که در نزدیکی دیوارهای شهر پیمان گرفته جزو باستانی ترین بخش آنتالیا میباشد و با کوچه های باریک و زیبایش متشکل از خانه های تاریخی با گرمابه های ترکی سنتی و معماری یونان باستان است و در ضمن سواحل کونیالتی و لارا از معروف و محبوبترین سواحل آنتالیا بشمار رفته و از مناطق بی داگلِری و ساکلیکنت برای ورزش های زمستانی کاربرد می شود.

در ادامه آژانس سرشناس گشت با ارائه آفر ویژه تورهای این مقصد می تواند برای شما امکاناتی اعم از رزرو هتل های مناسب به همراه ناشتایی رایگان در هتل، بلیط رفت و برگشت با گزینش پرواز و هتل خارج از پکیج تور، گشت شهری (در شهرهای آنتالیا)، ترانسفر فرودگاهی (فاصله فرودگاه های آنتالیا تا هتل مورد نظر)، بیمه مسافرتی (بیمه حین سفر با تور آنتالیا)، تور لیدر فارسی زبان و چیره به زبان ترکی (تور لیدر آشنا به شهرهای آنتالیا) و شناسایی مراکز خرید با تخفیف های باور نکردنی را فراهم کند و شما با هستی این امکانات با گمان آسان از جاذبه های دیدنی آنتالیا لذت ببرید و با یادبود های به یادماندنی از سفر به آنتالیا بازگردید.

به دلیل پس مسافت تقریبا وسط ایران و ترکیه، تور آنتالیا از جمله تورهای پرطرفدار مسافران ایرانی در سالهای پسین شده است.. با توجه به رشد درخواست برای سفر به این مقصد، هتل‌ های لوکس متنوعی در جای جای نوار ساحلی آنتالیا ساخته شده اند که به قدری امکانات تفریحی و منحصر به فردی دارند که مسافران از بدو ورود به ‌صورت تمام وقت سرگرم و مشغول هستند و حتی برخی مواقع فرصت برونرفت از هتل را الی واپسین،انجام مدت اقامتشان پیدا نمی‌ کنند.

شما برای رزرو آفر هتل 5 ستاره ull آنتالیا می توانید با مشاوران ما در تقسیم فروش تماس حاصل نمایید تا شما را راهنمایی نمایند.

در نخست چند لحظه ای انگار کنید که یک تور مسافرتی به مقصد شهری مثل آنتالیا گرفته‌ اید که شامل بلیط هواپیما و هتل پنج ستاره یوآل می باشد؛ سایر بهتر از این نمی شود! شما عزیزان وارد یک هتل درجه یک می ‌شوید و از آنجایی که همگی خرج ‌ها را در هنگام خرید تور و رزرو هتل پرداخت کرده ‌اید، سایر هیچ دغدغه ای درباره خرج ‌های غذا و تفریح کردن ندارید و این فقط گرد از امکانات هتل های یوآل بشمار می رود.

در واقع " هتل یوآل ultra inclusive " به این معناست که تمام وعده‌ های غذایی، میان وعده، نوشیدنی ‌ها و خلاصه هرچه که فکرش را بکنید.

به طور رایگان در اختیارتان پیمان خواهد گرفت. بسیاری از مسافران، آنتالیا را به این انگیزه هستی همین هتل ها انتخاب می ‌کنند که بتوانند یک هفته را در هتل‌ های 5 ستاره یوآل آنتالیا بگذرانند و لذت ببرند؛ چرا که این هتل‌ ها بسیار لوکس و عالی هستند و امکانات غیر قابل باور را در اختیار میهمانان پیمان می‌ دهند.

ضمنا در برخی از این هتل ‌ها این امکان را دارید که از تسهیلات اضافی مشابه کالابرگ مشت و مال مجانی هم بهره مند شوید.