Profile Picture

Grafik

Kolorowanki

zintro.com/profile/zi1ffcfadf
  • Płock, Mazowieckie, Poland
  • Polish

About

Kolorowanki lub książki do kolorowania dla dorosłych są zawsze świetne do rozrywki i doskonałej aktywności jako środek przeciwstresowy. Ale czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co zrobić z gotowymi kolorowankami? Spędziłeś tyle czasu nad dziełem sztuki - nie wyrzucaj go! A przechowywanie dzieł sztuki dla dzieci może być koszmarem. Zamiast tego zróbmy coś fajnego z twoimi kolorowankami!

Oto lista różnych rzeczy do zrobienia z gotowymi kolorowankami, a także rękodzieło z pustymi stronami do kolorowania. Możesz także użyć kolorowanek kwiatów jako szablonu do tworzenia pięknych dzieł sztuki dla swojego domu. Jest tyle fajnych rzeczy do zrobienia!

Proste rzeczy do zrobienia z kolorowankami

Zrób kopertę z kolorowanki! Pokazujemy, jak wykonać kopie swojej kolorowej z kwiatkami, aby zrobić mocną kopertę do przechowywania swoich dokumentów, lub możesz użyć koperty, którą już masz jako szablonu, aby zrobić prostą kopertę na kartki z życzeniami.

Nie pozwól, aby kolorowanki dla dorosłych pozostały w książce - wykorzystaj je, aby stworzyć coś niesamowitego! Oto 10 unikalnych pomysłów, które musisz wypróbować z gotowymi arkuszami do kolorowania.

Nie zapomnij obejrzeć wideo w tym poście, aby zobaczyć w akcji projekt dekoracji ściennej w kształcie ptaka.

Wymagane umiejętności: od początkującego do średnio zaawansowanego. To naprawdę zależy od tego, jaki projekt wybierzesz poniżej. Meble i koszulka to projekty bardziej średnio zaawansowane, podczas gdy mniejsze przedmioty (biżuteria, wystrój domu) są najlepsze dla początkujących. Mam nadzieję, że zdecydujesz się zająć nimi wszystkimi!

Czy moje kredki lub markery się rozmazują?

Tak się cieszę, że zapytałeś! Właściwie napisałem artykuł o używaniu Mod Podge z markerami i kredkami (między innymi mediami artystycznymi). Mod Podge działa dobrze na długopisach żelowych, kredkach i kilku markerach.

Zwróć uwagę, że rozmazuje marker Crayola, co może być problemem w przypadku kolorowanek dla dzieci. Jeśli używasz czegoś, czego nie testowałem, zrób własny test na kawałku papieru.

Oczywiście ma to zastosowanie tylko wtedy, gdy używasz rzeczywistych stron, a nie wykonujesz kolorowych kopii. Jeśli planujesz wykonać kolorowe kopie swoich kolorowanek dla dorosłych, wejdź już dziś na naszą stronę https://kolorowanki.net.pl/kwiaty/ i pobierz darmowe kolorowanki z kwiatami.