Profile Picture
  • United States
  • English

About

Aborcja Czechy - jedna z najlepiej prosperujących klinik, działających w trybie jednodniowym. Bardzo wysoką pozycję zawdzięcza nam współpracowanie z rzetelnymi klinikami i partnerami. Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie zaopatrzyć klinikę w najwyższej jakości sprzęt oraz zapewniamy pacjentkom najwyższe standardy. Kładziemy nacisk na dokładność zabiegu i profesjonalizm wykonywanych zabiegów. Każdy z zabiegów jest przeprowadzany przez doświadczony personel medyczny, z użyciem profesjonalnego sprzętu, wszystko po to, by zdrowiu pacjentki nic nie zagrażało. Opiekujemy się każdą z pacjentek, od pierwszego kontaktu po sam zabieg usunięcia ciąży i jej stan po. W razie potrzeby zapewniamy transport, a co najważniejsze utrzymujemy najwyższy komfort pobytu w Czeskiej klinice.

Klinika ginekologiczna GynPrivat - gwarantujemy anonimowość, jak i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Kadra kliniki składa się z profesjonalnego oraz w pełni wykwalifikowanego personelu. Troszczymy się o każdą z kobiet, która nas odwiedza – bez wyjątku. Pracujący u nas lekarze z bogatym doświadczeniem umożliwiają nam na oferowanie zabiegów na najwyższym poziomie. Jako renomowana klinika zapewniamy bezpieczeństwo i komfort pobytu każdej pacjentce w klinice Czechy. W znacznej ilości sytuacji nie wymagamy badań lekarskich, dokumentów, czy testów – wszystko, co ważne wykonamy w klinice.

Przeprowadzenie terminacji ciąży na terenach Czech jest legalne (oczywiście, z zachowaniem odpowiedniego czasu trwania ciąży - usunięcie możliwe do 12 tygodnia.). Z tego powodu coraz częściej Polki decydują się na aborcję w bliskich krajach jak Czechy. Kobieta ciężarna nie ponosi odpowiedzialności karnej za usunięcie ciąży. Szczególną uwagę kładziemy na wysoki komfort i pełną anonimowość pacjentek. Nie wymagamy powodów ani informacji dotyczących przyjazdu do kliniki. Co ważne, Polska nie przewiduje skazania osób, które zdecydowały się aborcję w państwie, gdzie jest to całkowicie legalne.