Profile Picture
  • United States
  • English

About

Klinika Stonava 1071 - jedna z najlepszych klinik, działających w trybie jednodniowym. Wysoką pozycję zawdzięcza nam współpraca z rzetelnymi klinikami i partnerami. Dzięki czemu jesteśmy zaopatrywani w najwyższej jakości sprzęt oraz oferujemy najwyższe standardy pobytu. Stawiamy nacisk na precyzję przeprowadzanego i profesjonalizm wykonywanych zabiegów. Każdy z zabiegów jest wykonywany przez wyselekcjonowany personel, z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu, wszystko po to, by zdrowiu pacjentki nic nie zaszkodziło. Dbamy o każdą z pacjentek, od kontaktu po zabieg i jej stan po. W razie potrzeby zapewniamy bezpłatny transport i co ważne utrzymujemy najwyższy komfort i poczucie bezpieczeństwa pobytu w klinice.

Klinika w Stonavie - gwarantujemy anonimowość, jak i bezpieczeństwo zabiegu. Zespół naszej kliniki składa się z wykwalifikowanego oraz w pełni profesjonalnego personelu. Jesteśmy w stanie zadbać o każdą z pacjentek, która nas odwiedza – bez wyjątku. Zatrudnieni lekarze z bogatym doświadczeniem pozwalają na oferowanie zabiegów na możliwie najwyższym poziomie. Zapewniamy bezpieczeństwo i komfort każdej pacjentce w klinice Stonava. W większości sytuacji nie wymagamy badań lekarskich, papierów i dokumentów, czy jakiś testów – co ważne wykonamy na miejscu.

Przeprowadzenie zabiegu aborcji na terenach Czech jest legalne (z zachowaniem określonego czasu od poczęcia ciąży - aborcja możliwa do 12 tygodnia.). Coraz częściej Polki decydują się na terminację w sąsiednich państwach jak Czechy. Kobieta ciężarna nie ponosi odpowiedzialności karnej za przerwanie ciąży. Kładziemy nacisk na bardzo wysoki komfort pobytu i anonimowość pacjentek. Nie wymagamy powodów.