Profile Picture
  • United States
  • English

About

2. کندی


کندی جایی است که برای یادگیری و تجربه تاریخ سریلانکا می روید.  تور سریلانکا این شهر که در مرکز سریلانکا واقع شده است، پایتخت سابق سلسله سلطنتی سریلانکا، پایتخت اصلی کشور قبل از دوره استعمار است. نقطه اوج آنچه "عصر کندیان" نامیده می شود بین قرن های 15 و 18 بود، زمانی که این منطقه مستقل باقی ماند در حالی که بیشتر مناطق ساحلی توسط قدرت های اروپایی مستعمره شدند.

حتماً از موزه ملی کندی شهر دیدن کنید ، زیرا این موزه داستان منطقه و مردم آن را از طریق نمایشگاه ها و مصنوعات نشان می دهد. در همان نزدیکی، معبد دندان مقدس یک زیارتگاه بودایی بسیار مقدس است که بخشی از مجموعه کاخ سلطنتی است. دریاچه کندی در قلب شهر قرار دارد و پناهگاهی آرام در برابر گرما است. مسیرهای پیاده روی دور دریاچه وجود دارد که پر از معابد و زیارتگاه است.

کندی توسط کوه هایی احاطه شده است که مزارع چای بسیاری را در خود جای داده است. برخی از آنها را می توان بازدید کرد و تورها و چشیدن چای را ارائه داد. همچنین توسط جنگل های بارانی احاطه شده است. پناهگاه Udawatta Kele یک پارک جنگلی است که در محدوده شهر قرار دارد. ذخیره‌گاه جنگلی کیلومترها مسیرهای پیاده‌روی و همچنین یک مرکز طبیعی عالی با اطلاعات آموزشی دارد.