Profile Picture
  • United States
  • English

About

با توجه به اهمیت آن در دکوراسیون آشپزخانه، بسیار مهم است که چه متریال، پایان و طرحی را برای میز خود انتخاب کنید. ما داغ ترین ترندهای کانتر برای سال 2022 را گردآوری کرده ایم که به شما ایده هایی برای آشپزخانه شما می دهد . همانطور که انتظار دارید، این گرایش ها به شدت بر انتخاب رنگ و مواد تمرکز دارند. هشدار اسپویلر: کوارتز روشویی وقتی می‌خواهید کمی چیزها را تغییر دهید،
کوارتز به عنوان یک جایگزین گران قیمت برای گرانیت معرفی شد، مقاله گرانیت در مقابل کوارتز ما را بررسی کنید . گرانیت یک سنگ طبیعی است که برای سال‌ها بر صحنه پیشخوان غالب بوده است، به خصوص برای صاحبان خانه‌هایی که خواهان چیزی قوی، بادوام و زیبا هستند. اما یک جنبه منفی دارد - متخلخل است. این بدان معنی است که مایعاتی مانند آب، شراب و روغن ها می توانند از سطح نفوذ کنند و باعث ایجاد لکه شوند. حتی بدتر از آن، پرورش باکتری‌های خطرناکی را تشویق می‌کند که می‌توانند میز شما را غیربهداشتی کنند.

از طرف دیگر، کوارتز غیر متخلخل است و نیازی به آب بندی مجدد معمولی ندارد. این بدان معنی است که در برابر لکه شدن بسیار مقاوم است و یکی از بهداشتی ترین گزینه های پیشخوان برای صاحبان خانه است. این واقعیت را اضافه کنید که کوارتز بسیار قوی است و آن را فوق العاده بادوام می کند و می توانید ببینید که چرا این مواد کم تعمیر و نگهداری به زودی به عنوان ماده انتخابی برای بسیاری از صاحبان خانه به جایی نمی رسد.

کوارتز در حال حاضر در رنگ‌ها، الگوها و تکنیک‌های تکمیلی بسیار موجود است که شبیه سنگ طبیعی است. یکی از جدیدترین و پرطرفدارترین روکش‌ها در حال حاضر مات است. در سال 2022، تولیدکنندگان کوارتز همچنان ما را با پیشرفت‌های تولیدی تحت تأثیر قرار می‌دهند تا پادشاه این گزینه میز پیشخوان را حفظ کنند. نه فقط برای امسال، بلکه برای مدتی دیگر.