Profile Picture
  • United States
  • English

About

آیا در حال بازسازی آشپزخانه خود هستید یا برای آشپزخانه جدیدی میخواهید دستگیره کابینت خرید کنید؟ در هر دو حالت ، شما باید یک چک لیست آماده برای انجام آن داشته باشید.

هنگام تهیه چک لیست ، گاهی اوقات ما جزئیات جزئی را که در کارهای روزمره آشپزخانه بسیار مهم هستند ، فراموش می کنیم. دستگیره کابینت آشپزخانه به اندازه خود کابینت اهمیت دارد.

آشپزی در آشپزخانه ها به معنای یک فرآیند مفید است. مادران ، زنان و دختران هر روز وقت زیادی را در آشپزخانه می گذرانند. بنابراین برای سهولت کار برای آنها ، انتخاب کابینت مناسب برای آشپزخانه شما بسیار مهم است.

کابینت آشپزخانه چندین بار در روز باز می شود و باید آنقدر قوی باشد که کابینت یا کشوی سنگین را بیرون بکشد. بنابراین ، دسته ها و دستگیره کابینت باید به گونه ای انتخاب شوند که کار با آنها راحت باشد. بگذارید ببینیم که قبل از انتخاب دستگیره کابینت یا چه چیزی را باید بررسی کنید

جنس کابینت آشپزخانه

دستگیره های کابینت آشپزخانه در فلزات مختلف مانند نیکل ، برنز ، فولاد ، آلومینیوم ، آهن یا چوبی و غیره موجود است. دستگیره های استیل ، دستگیره ها و کشوهای کشویی از جنس استیل امروزه مرسوم هستند زیرا مدرن به نظر می رسد و در عین حال مقرون به صرفه است و تمیز کردن آن آسان است. کشش های آلومینیومی ارزان ترین و آسان ترین راه برای نصب در آشپزخانه است. از سوی دیگر ، روی هم مناسب است و به راحتی در دسترس است

طراحی دستگیره کابینت آشپزخانه

شما انواع مختلفی از دستگیره ها و کشوهای کابینت آشپزخانه را در بازار دریافت می کنید. بستگی به انتخاب شما دارد که می خواهید چه نوع ظاهری به کابینت آشپزخانه خود بدهید. برای یک ظاهر قدیمی ، می توانید دسته های آهنی را نصب کنید ، یا برای یک ظاهر زیبا ، می توانید یک طرح برنزی کلاسیک یا یک طرح پیچیده تر انتخاب کنید. هر یراق  آشپزخانه ای که انتخاب می کنید باید سبک زندگی شما را نشان دهد و بنابراین طراحی آشپزخانه شما را تکمیل کند .